.

Търсене по градове

Б

Благоевград
  • Валери Смиленов - Зелена партия
  • Виктор Левунлиев - Нова алтернатива
  • Владимир Елезов - МК ЕКИП, АБВ, НДСВ, ОБТ
  • Георги Ковачки - Атака
  • д-р Атанас Камбитов - ГЕРБ
  • Калоян Ханджийски - Реформаторски блок
  • Кирил Пецев - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Милан Богдански - БСП
Бургас
  • Андреан Георгиев - Движение "Демократично действие"
  • Бойко Миразчийски - НСФБ
  • Георги Желязков - Национална републиканска партия
  • Димитър Николов - ГЕРБ
  • доц. Камен Сейменлийски - МК "Коалиция АБВ за Бургас"
  • Евгени Мосинов - БСП
  • Иван Иванов - Атака
  • Милчо Добрев - Движение "Напред, България"
  • Нела Иванова - Глас народен
  • Сергей Елфимов - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Цветан Харизанов - Нова алтернатива

В

Варна
  • Анелия Клисарова - Инициативен комитет
  • Данаил Папазов - ИК "Живот за Варна"
  • Димитър Карбов - НФСБ
  • Иван Портних - ГЕРБ
  • Кирил Йорданов - ИК "Кирил Йорданов - кметът на Варна"
  • Костадин Костадинов - МК "Варна" - АТАКА, Възраждане, Нова сила".
  • Миглена Темелкова-Бакалова - АБВ
  • Младен Младенов - Национална републиканска партия
  • Радостин Морфов - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Чавдар Трифонов - МК "Реформатори и патриоти - решението за Варна".
Велико Търново
  • Валентин Ламбев - БСП
  • Даниел Панов - ГЕРБ
  • Драгош Методиев - АБВ
  • Мирослав Маринов - Реформаторски блок
  • Пламен Легкоступ - МК "Патриотите - ВМРО"
  • Румен Димитров - МК "Нашият град"
  • Симеон Коев - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Стефан Стефанов - Движение "Царевград за Велико Търново"
Видин
  • Богдан Гешев - Социалдемократическа партия
  • Борислав Василев - Единна народна партия
  • Венцислав Станев - АБВ
  • Георги Георгиев - ДПС
  • Герго Гергов - независим кандидат
  • Людмил Любенов - БСП
  • Момчил Станков - МК "Надежда"
  • Огнян Ценков - ГЕРБ
  • Росица Кирова - МК "Единни за промяна"
  • Станислав Станчев - НФСБ
  • Цветан Георгиев - Движение "Демократично действие"
Враца
  • Борислав Банчев - МК "Либерален Алианс"
  • Здравко Златев - Реформаторски блок
  • Ивайло Христов - БДЦ
  • Калин Каменов - ГЕРБ
  • Красимир Богданов - ВМРО
  • Николай Иванов - Инициативен комитет
  • Славей Григоров - АБВ

Г

Габрово
  • Анета Русинова - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Ивелин Райчев - НФСБ
  • Лена Енева - МК "БСП, НДСВ, ПБС, КПБ - АЛТЕРНАТИВА ЗА ГАБРОВО“
  • Пенчо Ботев - Атака
  • Пепа Сомлева - МК "Будно Габрово"
  • Светлозар Тодоров - АБВ
  • Славчо Василев - "Глас народен"
  • Таня Христова - ГЕРБ
  • Татяна Няголова - Народен съюз

Д

Добрич
  • Александър Александров - Обединени земеделци
  • Атанас Атанасов - Атака
  • Борислав Даскалов - Партия на Зелените
  • Детелина Николова - ГЕРБ
  • Йордан Йорданов - Реформаторски блок
  • Красимир Станков - НДСВ
  • Лъчезар Петров - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Мая Димитрова - БСП
  • Милко Пенчев - АБВ
  • Михаил Михов - Глас народен
  • Неджля Амди-Ганева - ДПС
  • Ради Радев - Единна народна партия

К

Кърджали
  • Георги Кючуков - ПП БСП
  • Даниела Коджаманова - АБВ
  • Илия Илиев - ГЕРБ
  • Радослав Милев - Реформаторски блок
  • Хасан Азис - ДПС
Кюстендил
  • Ангел Ангелов - АБВ
  • Атанас Гергинов - МК "За промяна" (БСП, Движение за радикална промяна "Българската пролет", ЗС "Александър Стамболийски", Партия на Зелените, Комунистическа партия на България)
  • Владислав Лехчански - Атака
  • Иван Костов - Движение 21
  • Йордан Чипев - Българска социалдемокрация
  • Младен Ризов - Ред, законност, справедливост
  • Петър Паунов - МК "Кюстендил"
  • Росен Георгиев - Български социалдемократи
  • Стоян Стоилов - БДЦ
  • Ясен Ангелов - МК "Военно-патриотична листа"

Л

Ловеч
  • Георги Митев - Реформаторски блок
  • Ертан Хасан - ДПС
  • Иван Първанов - Нова алтернатива
  • Кирил Гумнеров - МК "Избор за Ловеч"
  • Кирил Колев - Атака
  • Корнелия Маринова - ГЕРБ
  • Минчо Казанджиев - БСП
  • Николай Начев - Народен съюз
  • Росен Костов - Глас народен

М

Монтана
  • Дилян Димитров - ГЕРБ
  • Златко Живков - МК "Заедно за Монтана"
  • Иванка Делева - МК "Бъдеще за Монтана"
  • Камелия Трифонова - Коалиция "БСП - Лява промяна за Монтана"
  • Любомир Иванов - МК "Единни за промяна"
  • Людмил Антов - БДЦ

П

Пазарджик
  • Благо Солов - МК "Благо Солов в съюз за Пазарджик"
  • Малина Консулова-Златева - Реформаторски блок
  • Мирослав Василев - Нова алтернатива
  • Найден Шопов - ГЕРБ
  • Стоян Парпулов - БСП
  • Тодор Веселинов Попов - Движение за европейска интеграция
  • Тодор Димитров Попов - Инициативен комитет
  • Трендафил Величков - АБВ
  • Цанко Бангьозов - Атака
Перник
  • Вихрен Матев - ДЕОС
  • Вяра Церовска - ГЕРБ
  • Димитър Колев - МК "Народен съюз"
  • Ерик Рангелов - БСП
  • Катя Иванова - ББЦ
  • Мария Иванова - МК "Реформатори и демократи за Перник"
  • Петър Първанов - АБВ
  • Петър Симов - Национална републиканска партия
  • Петър Трендафилов - МК "Български социалдемократи" и Партия на Зелените
  • Пламен Цветков - Социалистическа партия "Български път"
  • Румен Ваташки - Атака
  • София Георгиева - Глас народен
Плевен
  • Адриан Асенов - Атака
  • Антон Георгиев - МК "Промяна - БСП и политически клуб Тракия"
  • Биляна Велева-Грънчарова - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Вилислав Танев - Движение 21
  • Георг Спартански - "Плевен може - Плевен побеждава"
  • Димитър Стойков - ГЕРБ
  • Димчо Първанов - Българска радикална левица
  • Иван Нинов - Социалдемократическа партия
  • Красимир Атанасов - Социалистическа партия "Български път"
  • Николай Маринов - НФСБ
  • Христофор Дочев - "Глас народен"
  • Цветан Антов - АБВ
Пловдив
  • Ангел Чакъров - Движение за социален хуманизъм
  • Атанас Панчов - ББЦ
  • Венцислав Каймаканов - ДПС
  • Георги Гергов - БСП
  • Георги Илчев - АБВ
  • Дани Каназирева - Съюз за Пловдив
  • Здравко Димитров - МК "Здравко Димитров - да решаваме заедно"
  • Иван Тотев - ГЕРБ
  • Илко Николов - МК "Пловдив утре"
  • Красимир Куцаров - Глас народен
  • Никола Ранчев - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Павел Шопов - Атака
  • Петранка Владимирова - Обединени Зелени
  • Славчо Атанасов - "Коалиция за Славчо Атанасов: ПФ НФСБ и ВМРО“
  • Христо Алексиев - Нова алтернатива
  • Яшар Асан - Солидарност

Р

Разград
  • Александър Маринов - Национална републиканска партия
  • Божинел Христов - МК "Кауза Разград"
  • Бранимир Мичев - Български демократичен център
  • Валентин Василев - ГЕРБ
  • Денчо Бояджиев - Инициативен комитет
  • Димитър Димитров - НФСБ
  • Севдалин Стоянов - Български социалдемократи
  • Теодор Ролев - Инициативен комитет
  • Хасан Хасанов - ДПС.
  • Хортензия Кънчева - Българска радикална левица
Русе
  • Анатолий Казаков - Зелените
  • Божидар Йотов - БСП
  • Венцислав Ангелов - Национална републиканска партия
  • Володя Попов - Българска социалдемокрация
  • Галин Ганчев - Реформаторски блок
  • Дауд Ибрям - ДПС
  • Искрен Веселинов - МК "Патриотите и ВМРО"
  • Камен Милков - МК "Нова алтернатива за Русе"
  • Мариян Димитров - МК "Бъдеще за Русе"
  • Мирослав Славчев - Атака
  • Петър Янков - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Пламен Стоилов - ГЕРБ
  • Стелиян Стефанов - АБВ
  • Христо Попов - Партия на обединените български националисти "Целокупна България"

С

Силистра
  • Александър Сабанов - МК "Гражданско единство"
  • Джанан Феим - ДПС
  • Димчо Кьосев - Атака
  • Йордан Ковачев - НФСБ
  • Милка Димитрова - МК "Спасение за Силистра"
  • Ростислав Павлов - АБВ
  • Станислав Стойков - БСП
  • Юлиян Найденов - ГЕРБ
Сливен
  • Даниел Петров - Народен съюз
  • Димитър Димов - Атака
  • Доброслав Иванов - НФСБ
  • Иван Иванов - Политически клуб "Екогласност"
  • Иван Петров - МК "Съюз за Сливен"
  • Йордан Лечков - Движение "Обединени региони“
  • Кольо Милев - БСП
  • Красимир Кръстев - Движение 21
  • Мартин Славов - МК "Единни за Сливен"
  • Момчил Пантелеев - МК "ВМРО - Свети Георги Победоносец"
  • Мустафа Мустафов - ДПС
  • Николай Колев - Движение "Напред, България"
  • Стефан Радев - ГЕРБ
  • Тодор Тодоров - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Христо Григоров - АБВ
Смолян
  • Aнacтac Koджeбaшeв - НФСБ
  • Caлиx Apшинcĸи - ДПС
  • Cтeфaн Caбpyтeв - БCΠ
  • Hиĸoлaй Meлeмoв - ГEPБ
  • Hиĸoлaй Янaĸиeв - ББЦ
  • Димитъp Kиcьoв - Глac нapoдeн
  • Димитъp Tpeндaфилoв - AБB
  • Ралица Данчева - Aтака
София
  • Альоша Аврамов - Българска социалдемокрация
  • Ангел Джамбазки - ВМРО-Българско национално движение
  • Андрей Георгиев - ДПС
  • Виктор Лилов - ДЕОС
  • Вили Лилков - Реформаторски блок - София
  • Владимир Марков - Национално движение за права и свободи
  • Георги Кадиев - МК "Сердика (АБВ, Български социалдемократи)"
  • Желяз Турлаков - Нова алтернатива
  • Иван Велков - Зелените
  • Иван Лозанов - Социалдемократическа партия
  • Йорданка Фандъкова - ГЕРБ
  • Мария Календерска - ББЦ
  • Минчо Куминев - МК "Справедлива София"
  • Михаил Мирчев - Местна коалиция "БСП лява България"
  • Николай Гацев - Национална републиканска партия
  • Петко Тодоров - Българска радикална левица
  • Силвия Трендафилова - НФСБ
  • Стефан Иванов - Движение "Демократично действие"
  • Страхил Ангелов - Движение "Напред, България"
  • Христо Димов - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Явор Нотев - Атака
Стара Загора
  • Антон Андонов - ВМРО
  • Гергана Микова - НФСБ
  • Димитър Чорбаждиев - Реформаторски блок
  • Живко Тодоров - ГЕРБ
  • Запрян Куртев - Движение "Демократично действие"
  • Илия Златев - АБВ
  • Михаил Михайлов - Атака
  • Неделчо Неделчев - БСДП
  • Николай Василев - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Стефан Шишков - БСП

Т

Търговище
  • Дарин Димитров - ГЕРБ
  • Диан Цонев - БСП
  • Емине Якубова - ДПС
  • Ивайло Първанов - АБВ
  • Красимир Русев - Съюз на патриотичните сили "Защита"
  • Сашо Йорданов - Атака
  • Славчо Славчев - Инициативен комитет

Х

Хасково
  • Божидар Драганов - БСП
  • Георги Иванов - МК "За Хасково"
  • Добри Беливанов - ГЕРБ
  • Желю Желев - Атака
  • Иван Господинов - ДЕОС
  • Кръстьо Кръстев - НФСБ
  • Лиляна Петкова - Зелена партия
  • Мюмюн Мюмюн - ДПС

Ш

Шумен
  • Бюнямин Хасан - ДПС
  • Велчо Василев - Движение за радикална промяна "Българската пролет"
  • Добрин Чайлев - Атака
  • Иван Иванов - БСП
  • Иван Ламбов - Реформаторски блок
  • Любомир Христов - ГЕРБ
  • Митко Йоцов - МК "Патриоти за Шумен" (ВМРО-БНД, Нова алтернатива, СПС "Защита" и ОБН "Целокупна България")
  • Наталия Стефанова - НФСБ
  • Пламен Петков - АБВ
  • Юлиян Костов - Българска социалдемокрация

Я

Ямбол
  • Атанас Атанасов - БДЦ
  • Георги Зафиров - МК "Единни за Ямбол"
  • Георги Славов - ГЕРБ
  • Георги Ъков - Народен съюз
  • Димитър Стоянов - Реформаторски блок
  • Драгомир Димитров - АБВ
  • Кръстьо Петров - Атака
  • Мариета Сивкова - БСП
  • Недка Карска - НФСБ
  • Николай Войнски - Нова алтернатива
  • Светлин Тонев - Движение "Напред, България"
ИНТЕРАКТИВНА КАРТА
ИНТЕРАКТИВНА КАРТА